Таксі Львів Кишинів ціна 4700 грн

Міжміське таксі Львів Кишинів Ціна 4700 грн

Міжміське THE BEST TAXI Україна це фіксовані тарифи :

Економ 14.5 гр/км

Комфорт 16 гр/км

Мікроавтобус 23 гр/км

Клікніть на номер, щоб зателефонувати :

Viber

+380687209634

WhatsApp

+380687209634

Замовити Таксі Онлайн

Таксі Львів кишинів

До Ваших Послуг комфортні іномарки бізнес, преміум та економ класу , мікроавтобус (мінімальний) на 8 осіб.

Зустріч в аеропорту , поїздки на море, курортно-туристичні місця України Криму Євпаторії Модлавії Європи Білорусії Болгарії Німеччини .

Трансфер – Зустріч до аеропорту. на вокзалі з табличкою, очікування, допомога з багажем все це безкоштовно .

Таксі львів кишинів вартість проїзду Ціна 4700 грн

Таксі львів кишинів вартість поїздки Ціна 4700 грн

трансфер левів кишин Ціна 4700 грн

Швидкі та дешеві перевезення зі Львова до Кишинева

Багато людей вважають за краще здійснювати міжміські перевезення з аеропортів або залізничних вокзалів на відповідному транспорті, думаючи про те, що така поїздка обійдеться їм у рази дешевше і комфортніше. Однак подібний маршрут не завжди виправдовує очікування. Замовлення таксі Львів – Кишинів забезпечить зручну поїздку за кордон.

Послуги, які ми надаємо

Наша міжміська служба надає послуги з перевезення в багатьох країнах. Львів – Кишинів таксі має приємний тариф на маршрут, складений найбільш оптимально, щоб знизити витрати на трансфер. Ми пропонуємо на вибір для групових поїздок зручний мікроавтобус або мінівен дешево.

Дорога на таксі зі Львова до Кишинева може бути важкою, тому ми подбали про комфорт наших пасажирів. М’які крісла, кондиціонер, безкоштовне автокрісло дитині – все це є в салоні транспорту. Наші клієнти можуть попросити водія зупинитися в будь-який момент.

THE BEST TAXI: наші переваги

Основна особливість нашої служби – здійснення перевезень з України в Молдову недорого. Замовити автомобіль за приємною вартістю можна на сайті або за вказаним номером. Наші водії готові швидко й оперативно доставити вас в аеропорт, на автовокзал або залізничний вокзал. Замовивши послуги THE BEST TAXI, кожен клієнт отримає комфортний транспортний засіб за доступною ціною.